środa, 9 grudnia 2015

Kwartalni ulubieńcy (październik,listopad, grudzień)

Hej, grudzień to wyjątkowo ciekawy miesiąc. Na youtubie pojawia się wiele interesujących vlogów czy filmików typu DIY. W miesiącu ,o którym mowa dwa razy pojawiają się ulubieńcy, miesięczni i całoroczni. Ta druga grupa jest zdecydowanie moją ulubioną przeglądając inne wpisy można znaleźć wiele perełek. Dziś zapraszam was na ulubieńców kwartalnych. Dajcie znać jakie są wasze ulubione produkty.

Włosy

 Miano ulubieńców dostał duet do włosów cienkich. Świetnie nawilża włosy przy czym ich nie obciąża. Jeśli macie ochotę więcej o nim poczytać zapraszam tutaj.

Oczy

Płyn micelarny marki Garnier już kiedyś pojawił się w ulubieńcach , jakiś czas temu do niego wróciłam i ponownie się w nim zakochałam , więcej o nim tutaj. 

Twarz

Kolejna kategoria i kolejny kosmetyk pielęgnacyjny, szczoteczka widniejące na zdjęciu jest z firmy Mary Kay, świetnie spełnia swoje zadanie, więcej tutaj.

Usta

Po raz kolejny wróciłam do mojego pewniaka, czy może być coś lepszego od subtelnie koloryzującego a przy tam dobrze nawilżającego balsamu. O nim również możecie więcej przeczytać ;).

Ciało

W jednym z ostatnich postów zdradziłam mój sposób na nawilżenie ciała z użyciem oliwki. Jeśli macie ochotę go przeczytać zapraszam tutaj.


2 komentarze :

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi