wtorek, 16 grudnia 2014

Czego używam przed stylizowaniem włosów ?Hej, rzadko kiedy decyduje się na stylizacje włosów po części z lenistwa ale głównie dlatego, że nie chce ich dodatkowo katować gdy warunki atmosferyczne nas nie rozpieszczają. Kiedy nadejdzie dzień stylizacji staram się w jak najlepszy sposób ochronić moje włosy. Dziś przedstawię wam produkty, które zazwyczaj używam. 

 Gdy mam taką możliwość nakładam na noc olej musztardowy i zmywam go szamponem z Alterry, jednak gdy opcja z olejem jest niemożliwa myję włosy szamponem zawierającym slikony aktualnie używam tego z keratyną z Kallosa. Następnie nakładam odżywkę zależy mi na jak największej objętości włosów zwłaszcza gdy zamierzam je prostować dlatego decyduję się na tę z Lee Stafford ma ciekawy zapach i po aplikacji mam wrażenie jakby prawie cała porcja odżywki wnikała w głąb włosa. Po spłukanie i odciśnięciu wody z włosów za pomocą ręcznika nakładam serum na końcówki z Marion to już moje drugie opakowanie, produkt jest bardzo wydajny i dobrze się sprawdza ale po jego zużyciu zdecyduję się na zakup innego produktu bo kto z nas nie lubi nowości ;). Aby dopełnić zabezpieczenie włosów dokładam ostatni produkt w postaci kremu termoochronnego z Welli niestety trudno określić mi jego działanie ponieważ tak jak już wcześniej wspomniałam stylizacja moich włosów odbywa się sporadycznie. Tak przygotowane włosy są gotowe do spotkania z ciepłem urządzeń. Ilość kosmetyków, które wymieniłam wydaje się spora i może wydawać się, że włosy są obciążone , jest wręcz przeciwnie wystarczy nie przesadzać z ilością a nasze włosy będą błyszczące.
Jakich produktów używacie , gdy decydujecie się na stylizacje ?

2 komentarze :

  1. Ja bardzo rzadko stylizuję włosy, a jeżeli już to robię to używam siemienia do podkręcenia skrętu. Muszę się zaopatrzyć w ten szampon z Kallosa :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę wypróbować siemię ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi