środa, 12 lutego 2014

Ampułki z Placentą


Hej, jestem włosowym freakem zwłaszcza jeśli chodzi o zwiększenie objętości nie tylko pod względem optycznym ale przede wszystkim chodzi mi o pozyskanie baby hair , blog Anwen jest kopalnią wiedzy , dzięki niej dowiedziałam się o kozieradce, drożdżowej masce do włosów a jakiś czas temu o ampułkach z placentą ,które powodują wysyp nowych włosków.  Po tygodniu wahań zdecydowałam się na ich zakup.

 Na Allegro tylko jeden sprzedawca ma je w swoim asortymencie koszt zakupu wynosi około 29,10 zł plus koszty przesyłki.  Opakowanie zawiera 12 ampułek każda z nich liczy 6 ml, producent na opakowaniu zamieszcza informacje ,że powinniśmy stosować  je przez 12 dni , później co 2, 3 dni na umytą skórę głowy, przy aplikacji musimy wmasowywać preparat w skórę głowy okrężnymi ruchami aby pobudzić cebulki.  Całkowita kuracja powinna liczyć 24 ampułki, możemy ją powtórzyć po 10 dniach.  
 Odzwyczaiłam włosy od codziennego mycia , teraz myje je co dwa dni dlatego nie chciałam przez kuracje powracać do poprzedniej częstotliwości. Ampułki stosowałam po każdym myciu , każda z nich starczyła mi na 2 mycia, aplikowałam je w „zakola” (były minimalne) w skronie, na centralnej części głowy oraz potylicę. Jestem pozytywnie zaskoczona efektem jakim uzyskałam tym bardziej ,że zużyłam tylko jedno opakowanie, w miejscach gdzie aplikowałam produkt wyrosło dużo nowych włosków. Na pewno powrócę do nich za jakiś czas.Często gdy używam jakiś wcierek moje włosy są oklapnięte i zamiast wcierać je po myciu głowy muszę wcierać je 2 godziny przed z tym produktem nie było takiego problemu,.Opakowanie, które wypełnione jest płynem o przyjemnym zapachu niestety jest szklane , można się nim skaleczyć oraz trzeba uważać przy jego przechowywaniu.  Używałyście tych ampułek , jak na was zadziałały ?

8 komentarzy :

 1. Pierwszy raz słyszę o tych ampułkach ale z tego co widze, to produkt dla mnie :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam na ich temat wiele pozytywnych opinii, ale sama nie miałam okazji ich używać. Muszę polecić je mojemu chłopakowi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy lekko przetłuszczały włosy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeśli chodzi o wszelakie wcierki nie mam takiej cierpliwości, ale muszę się wziąć za to bo moje włosy ostatnio mocniej wypadają niż zwykle...
  Produkt ciekawy ale te szklane ampułki trochę zniechęcają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam nigdy o tych ampułkach pomimo swojej włosomani :P
  Pozdrawiam i obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi