wtorek, 17 września 2013

Suchy Szampon Batiste
Hej , dziś po raz kolejny pojawia się tematyka włosowa zdecydowanie moja ulubiona, wiosną po raz pierwszy sięgnęłam po suchy szampon chciałam moje włosy przyzwyczaić do mycia co drugi dzień , teraz już nie jest konieczne używanie suchego szamponu drugiego dnia jednak czasem są sytuacje awaryjne i muszę z niego skorzystać w tym poście zrobiłam porównanie suchego szamponu z Shaumy i Issany zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Dziś napiszę kilka słów o osławionym szamponie marki Batiste, myślę ,że nikomu nie trzeba jej przedstawiać ;). Po raz pierwszy o tych szamponach pewnie jak większość usłyszałam na YT , zauroczyły mnie opakowania , propozycje zapachów oraz efekty jakie dawały. Marka ta miała pojawić się pod koniec czerwca w Rossmanie niestety tak się nie stało , w sierpniu robiłam zakupy w Minti Shopie wtedy zdecydowałam się, że dorzucę go do kosza i w końcu wypróbuję . Zakochałam się w nim od pierwszego pryśnięcia ;) włosy były ładnie uniesione u nasady , wyglądały na świeższe i były w takim stanie do wieczora. Kolejnym plusem jest zapach , mamy kilka wersji do wyboru dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie . Następną zaletą związaną z zapachem jest to ,że utrzymuje się na włosach . Jedynym mankament jak dla mnie i pewnie większości z was jest dostępność, możemy go dostać w sklepach internetowych . Słyszałam jednak na kanale u jednej z dziewczyn ,że są chyba dostępne w Hebe.  Co do wydajności to nie mam mu nic do zarzucenia ;) wiadomo ,że zależy od częstotliwości używania mi pojemność 200 ml starcza mniej więcej na 1,5 miesiąca.

8 komentarzy :

 1. póki co staram się unikać suchych szamponów i myc włosy tradycyjnie, ale dobrze wiedzieć, ze istnieje taki doby suchy szampon ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam tego szamponu, ale chyba skorzystam z tego, że są w Hebe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam wersję dla brunetek i bardzo ją lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam suchych szamponów,jak naarzie nie mnie przekonywują;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam szampon dla szatynek i go bardzo lubię. Idealne rozwiązanie dla dziewczyn noszących grzywkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam zamiar kupić sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja dalej nie jestem pewna suchych szamponów, jak się skusić? ;/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi