piątek, 26 kwietnia 2013

Porównanie suchego szamponu z Shaumy i IsanyHej jakiś czas temu postanowiłam nieco zmienić pielęgnacje moich włosów i myć je co drugi dzień a w te Bad hair day wspomagać się suchym szamponem. Dlatego postanowiłam zrobić porównanie suchego szamponu z Shaumy i Issany, których używałam w ostatnim czasie.


 Moim pierwszym suchym szamponem była Shauma ,która kosztuje około 14 zł za 150 ml. Ma ładny zapach i jest szeroko dostępny chyba w tym momencie kończą się jej plusy. Po jej użyciu po kilku godzinach niestety włosy wyglądały jakbyśmy nic z nimi nie robiły. Starczył mi na około 7 użyć . Postawiał biały proszek jednak nie jest on bardzo uciążliwy. Drugim moim suchym szamponem jest Isana która kosztuje około 11 zł za 200 ml a w promocji około 7 niestety jest dostępny tylko w Rossmanie. W przeciwieństwie do Shaumy ma brzydki zapach, który jest intensywny. Postawia większy proszek niż Shauma co może być bardziej uciążliwe dla brunetek. Zdecydowanie na dłużej odświeża włosy . Nadaje objętość, jest bardzo wydajny.

9 komentarzy :

 1. szkoda, że Isana zostawia dużo proszku ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie używałam jeszcze żadnego suchego szamponu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię szamponu suchego z Isany, a tego drugiego nie miałam. Używam pudru babydream, jeśli chcę trochę odświeżyć włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam o tym sposobie , niedługo wypróbuję ;)

   Usuń
 4. Nie używałam jeszcze suchego szamponu choć powinnam, ale w blogosferze jest głośno o szamponach Batiste, możesz spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od dłuższego czasu się nad nim zastanawiam podobno niedługo ma być w Rossmanie także czekam z niecierpliwością ;)

   Usuń
 5. ja jeszcze nie używałam suchego szamponu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie używałam żadnego z tych produktów, ale mam ochotę wypróbować szampon z Batiste:)

  OdpowiedzUsuń
 7. używałam z Syossa, do włosów przetłuszczających się, polecam :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi