niedziela, 9 czerwca 2013

Puder SynergenHej, dziś postanowiłam ,że napiszę o stałym bywalcu w moim kosmetycznym zbiorze za każdy razem gdy dosięga dna kupuję go ponownie mowa o dobrze już znanym pudrze w kamieniu z Synergen. Na początku gdy mijałam go na półkach sklepowych jakoś mnie nie zachęcał jednak gdy zdecydowałam się na jego zakup i po raz pierwszy go użyłam zakochałam się w nim bezgranicznie. Świetnie matuje skórę i dobrze zakrywa nieprzyjaciół ;). W letnich miesiącach jeśli nie mamy dużych problemów ze skórą może być dobrym zamiennikiem podkładu. Gama kolorystyczna co prawda nie jest rozbudowana ponieważ do wyboru mamy trzy kolory , którą w kolejności malejącej jest co raz bardziej ciemniejsza dlatego dla mnie najlepszy jest odcień nr trzy. Jestem posiadaczką cery mieszanej dlatego konieczne jest dla mnie punktowe zmatowienie skóry oczywiście chodzi o strefę T , nie używam go na całą twarz ponieważ robi efekt maski przy nakładaniu dołączoną gąbeczką, jeśli jednak decyduje się na nałożenie na całą twarz używam do tego pędzla z Ecotools.
Jeśli nałożymy go za pomocą gąbeczki na całą twarz nasz makijaż przetrwa cały dzień jednak będziemy wyglądać bardzo sztucznie. Kolejną jego zaletą jest wydajność oraz cena około 10 zł za 9 g.

8 komentarzy :

 1. Kiedyś często kupowałam ten puder;) przypomniałaś mi o nim;)

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam go kiedyś, ale raczej mnie nie zachwycił.

  OdpowiedzUsuń
 3. też go kiedyś miałam, ale jakoś nie byłam zadowolona. ze względu na niską cenę być może przetestuję go jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezbędnik w mojej kosmetyczce, jest świetny! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. i ja bardzo go lubię :) zwykle mam w torebce, bo jest świetny no i nie szkoda mi w razie jeśli pęknie w torebce, ponieważ nie kosztuje majątku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stały bywalec mojej kosmetyczki :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi