poniedziałek, 19 października 2015

Kwartalni Ulubieńcy (lipiec,sierpień,wrzesień)


Hej dziś zapraszam was na wyjątkowo skromnych, kwartalnych ulubieńców. Skromnych ponieważ poprzedni ulubieńcy sprawdzali mi się tak dobrze ,że korzystałam z nich aż do sięgnięcia dna. Myślę, że następni faworyci będą o wiele liczniejsi ponieważ zasiliłam mój zbiór kosmetyczny w wiele ciekawych produktów zarówno pielęgnacyjnych jak i tych kolorowych, o czym będziecie mogli przekonać się za kilka dni ponieważ wtedy pojawi się post z zakupami ;).

 

WłosyStandardowo zaczynam od włosów. W kwartale , o którym mowa musiałam nieźle się gimnastykować aby moje włosy wyglądały dobrze, w dalszym ciągu jestem na etapie zapuszczania włosów przez co mój skręt osłabł. Potrzebowałam kosmetyku, który pomoże mi ujarzmić włosy. Wróciłam do płukanki malinowej marki Marion, pisałam o niej w jednych z pierwszych postów ;). Po raz kolejny sprawdziła się rewelacyjnie a włosy zdecydowanie lepiej się układały . Jeśli macie ochotę trochę więcej się o niej dowiedzieć zapraszam was do postu, który jej poświęciłam.

 

Twarz


Tego roczne lato było upalne dlatego najlepiej sprawdzała mi się woda termalna, która dawała mi orzeźwienie, uratowała mnie kilka razy z opresji. O czym możecie przekonać się w tym poście.

 

Usta


Tym razem nie miałam problemu we wskazaniu kosmetyku do kategorii o której mowa. Muszę wam przyznać ,że chyba jeszcze żadna pomadka nie zachwyciła mnie sobą do tego stopnia jak ta. Od zakupu gości na moich ustach prawie codziennie. Mowa o ołówku do ust marki Inglot o numerze 16. Usłyszałam o niej na kanale TheCostachic, Marta porównała ołówek do pomadki marki Mac w odcieniu Velvet Teddy, który rozchodzi się jak gorące bułeczki ponieważ pomadki tej używa Kylie Jenner.

CiałoPo raz kolejny pojawia się masło do ciała The Body Shop tym razem o zapachu Mango.  Jego konsystencja trochę mnie zaskoczyła ponieważ inne wersje zapachowe ,które miałam okazje używać były zdecydowanie cięższe . Uwielbiam masła tej marki,i zawsze gdy są w promocyjnej cenie trafiają do mojego koszyka.A jacy są wasi ulubieńcy ? Znacie wymienione przeze mnie produkty ?

2 komentarze :

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi