wtorek, 28 kwietnia 2015

Wodoodporny eyeliner Miss Sporty

Hej,czarna kreska to nieodłączny element mojego makijażu. Przez długi czas nie mogłam zaleźć eyelinera,który spełnił by moje oczekiwania a mianowicie zależało mi na dobrej cenie, intensywnym kolorze i trwałości.Produkt,który widnieje na zdjęciu spełnia wszystkie wymagania, nie bez kozery na zdjęciu widnieje serce.

Po wielu rozczarowaniach w końcu w moje ręce wpadł wyżej wymieniony produkt. Ma wygodny aplikator, który po pewnym okresie (około 2,5 miesiąca)użytkowania robi się co raz bardziej cienki w końcowym etapie użytkowania zdecydowanie utrudnia rysowanie kreski ponieważ aplikator staje się wygięty.
Tak jak wspominałam we wstępie eyeliner ma czarny intensywny kolor.
W pierwszych tygodniach używania produktu nie możemy narzekać na brak trwałości z czasem kosmetyk staje się podatny na wytarcia a jaskółka po kilku godzinach nie wygląda jak od razu po aplikacji. Co najważniejsze eyeliner nie rozlewa się w wewnętrznym kąciku.

Tak prezentuje się efekt końcowy. Cena eyelinera wynosi około 10 zł możemy go dostać między innymi w Rossmanie. Myślę ,że ten kosmetyk pozostanie ze mną na dłużej,uważam ,że cena jest niska w porównaniu do jakości i zdecydowanie zachęca do wypróbowania kosmetyku.

4 komentarze :

  1. Dobrze, że jesteś zadowolona z efektu. Mi też się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O faktycznie bardzo ładnie prezentuje się na oku, a cena faktycznie zachęca do używania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, zachęca zwłaszcza teraz kiedy w Rossmanie panują 49% obniżki :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi