wtorek, 24 lutego 2015

Kredka Jumbo NyxHej, tak jak pewnie większość z was najwięcej czasu zajmuje mi makijaż oczu, mimo ,że  nie jest on skomplikowany ponieważ najczęściej składa się z kreski, wytuszowanych rzęs i białej kreski na linii wodnej. Dlatego postanowiłam ,że dziś opiszę wam produkt ,który uczestniczy w mojej makijażowej rutynie a mianowicie kredkę Jumbo z Nyx’ a o kolorze 604 Milk Lait. 

Nie od dziś wiadomo ,że jasne barwy optycznie powiększają oko, dlatego warto je zastosować zwłaszcza rano gdy jesteśmy niewyspane a nasze oczy są lekko przymknięte. W drogeriach możemy znaleźć mnóstwo kredek w białym kolorze, jednak nie każda tak fajnie się sprawdza jak ta o której mowa. Najważniejszym warunkiem jaki powinna spełnić kredka do linii wodnej to, to że powinna być miękka aby nie drażnić oka i ta jak najbardziej ten standard spełnia. Trzyma się kilka godzin mimo, że wpuszczam dosyć często krople do oczu. Jej podstawowym zadaniem jest pełnienie roli bazy pod cienie i bardzo dobrze się w niej sprawdza, cienie lepiej się trzymają a dodatkowo podbija ich kolor co możecie zaobserwować na zdjęciu niżej.
 Cena kredki to około 25 zł za 5 g, możemy ją dostać stacjonarnie w drogerii Douglas oraz w wielu sklepach internetowych np. na Minti Shop. Kredka jest dosyć wydajna, wystarczy mieć dobrą temperówkę a produkt posłuży nam na długi czas. Najważniejszy warunek jaki spełnia to , to, że nie podrażnia oczu. Jedyna wada jaką widzę w tym produkcie to zatyczka, łatwo ulega zniszczeniu a przez to ,że jest pęknięta łatwo o to aby za daleko ją popchnąć i rozgnieść wystający czubek kredki.

A wy co myślicie o białych kredkach ? Lubicie ich używać ?

3 komentarze :

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi