wtorek, 6 stycznia 2015

Fryzury

Hej, dziś razem z moją włosową modelką Kasią (KatarzynaCzyta) przygotowałam dla was post z propozycją trzech fryzur. Kasia jest idealną modelką do fryzur ponieważ je włosy są ładne,grube a przede wszystkim zdrowe. Każda z tych fryzur jest prosta w wykonaniu i mam nadzieje,że mój opis choć trochę pomoże odwzorować te fryzury u siebie.


Jedyne co wam potrzeba to :


1. Sznur

Wszystkie włosy przerzuciłam na jedną stronę, podzieliłam je na dwie partie i każdą z nich zaczęłam kręcić w przeciwną stronę po czym zaczęłam okręcać jedną partię wokół drugiej.Wystające kosmyki podpięłam wsuwkami

2.Niebanalna fryzura ;)

Nie wiedziałam jaką nazwę nadać tej fryzurze dlatego wyżej widnieje taka a nie inna nazwa ;).
Na górze robimy cienkiego kucyka z górnej części włosów. Z wydzielonej części włosów robimy warkocza i tak jak w tradycyjnym warkoczu dobieranym, dobieramy cienkie partie włosów przy kolejnym przeplataniu. Na koniec rozcinamy gumeczkę dzięki,której zrobiliśmy cienkiego kucyka.

3.Warkocz holenderski
Na samym wstępie przepraszam za światło na zdjęciu, ale gdy robiłyśmy tę fryzurę zaczął obficie padać śnieg. Na początku robimy przedziałek na tę stronę na którą zawsze przeczesujemy włosy, my przeczesałyśmy na prawą stronę. Przeczesujemy większą partię niż wskazuję nam przedziałek. Zaczynamy robić warkocza w taki sam sposób jak robimy warkocza dobieranego tylko zamiast przeplatać pasma na górę przeplatamy je na dół. Po zrobieniu warkocza delikatnie go luzujemy aby fryzura nie była zbyt grzeczna.

Pewnie widziałyście wszystkie fryzury na różnych stronach internetowych zwłaszcza z tych z inspiracjami włosowymi, jednak mam nadzieje, że moje opisy na coś wam się przydadzą i ułatwią wykonanie fryzur.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne posty ;)

8 komentarzy :

 1. Trzecia fryzura jest cudowna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się , najlepiej wygląda na grubych włosach ;)

   Usuń
 2. Wszystkie piękne ale najlepsza trzecia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne, druga the best :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne włosy ♥
  Niestety moje włosy są słabe i dość zniszczone. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałam wielokrotnie zrobic ten sznur i niestety nie wychodzi mi :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi