piątek, 28 grudnia 2012

Róże avon,wibo,inglot, bell


Witam , niektóre kobiety bronzer i róż używają sezonowo , róż pozostawiają na miesiące zimowe a bronzery na miesiące letnie, ja przez większość roku stawiam na bronzer.
Dziś chce wam pokazać kilka róży i pędzle, które najlepiej sprawdzą się w ich nakładaniu. Nie chodzi mi również o to ,że muszą to być te konkretne pędzle ale takiego typu ;)

Kosmetyk ma bardzo mocny kolor ,łatwo z nim przesadzić i wyglądać jak matrioszka ;), dlatego najlepiej sprawdzi się pędzel ,który nie jest mocno zbity. Róż kosztuje 20 zł .

Róż wibo ciężko nałożyć pędzlem takim jakim sprawdzi się przy inglocie ponieważ wcale go wtedy nie widać i przy nim sprawdzą się pędzle o zbitym włosiu. Kosztuje około 10 zł.
 Róż z bell nie jest co prawda taki "problematyczny" jak ten z wibo i łatwiej sprawić by był on widoczny , przy nim sprawdzą się dobrze wszystkie pędzle , które są średnio zbite. Kosztuje około 7 zł, obecnie w biedronce są bronzery tej firmy w 3 odcieniach.
Kuleczki z Avonu na początku spisywały się rewelacyjnie dawały ładny efekt jednak z czasem ten kolor nie był taki jak na początku , róż było słabo widać na twarzy i z czasem kulki trzeba rozgnieść. Kosztują około 30 zł gdy jest promocja 25 zł. W początkowym okresie kiedy dobrze się spisują sprawdzi się doskonale pędzel jak na zdjęciu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi