sobota, 22 grudnia 2012

Płyny do demakijażu płyn Garnier i RimmelWitam ,dzisiejszym tematem ,który chcę poruszyć są płyny do demakijażu, na rynku znajduje się ich wiele ich ceny są różne , a wybór tak wielki ,że aż ciężki ; ). Dzisiaj chce wam powiedzieć o dwóch w kilku słowach. 


Pierwszym z nich jest płyn z Garniera jego cena waha się w zależności gdzie go kupujemy ale w takich popularnych drogeriach jak Rossman kosztuje około 14 zł a w naturze 17zł. Jest to płyn dwufazowy i ma usuwać makijaż wodoodporny. Na opakowaniu producent mówi nam ,że jest on bez alkoholu bez zapachu i bez pocierania, co do pocierania nie zgadzam się ale do pozostałych „bez” ; ) owszem. Od ubiegłego roku zwracam dużą uwagę do płynów do demakijażu ponieważ miałam bardzo bolesne zapalenie rogówki i staram się jak najlepiej dbać o moje oczy i ten produkt zdecydowanie mi w tym pomaga , nie wywołuje podrażnień. Ma 200 ml i starcza na 3 miesiące nadaje się dla osób, które noszą soczewki( jestem wśród takich osób), jest to już moje 6 opakowanie, na pewno kupię ten produkt ponownie. Kolejną zaletą jest dostępność i cena, ten produkt pojawił się na Polskim rynku w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii był dostępny już dużo wcześniej , podobno ten z UK jest lepszy niż ten nasz z Polski.


Drugim płynem o którym chcę powiedzieć a raczej wspomnieć jest z firmy rimmel wydaje mi się , że nie jest on dostępny w sprzedaż cały czas ,ponieważ kupiłam go wraz z tuszem. Nie polecam szczypie w oczy, więcej nie mogę na jego temat powiedzieć ponieważ użyłam go kilka razy a przez to ,że powodował dyskomfort zaprzestałam.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Lipstick

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi